Magazynier/Operator wózka widłowego

Akcja Job

Wrocław, Psie Pole, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole

Grupa Akcja Job

LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Zakres zadań:

  • załadunek i rozładunek materiałów
  • przepakowywanie materiałów do odpowiednich opakowań wg zaleceń
  • rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz bezpieczne ich układanie
  • prawidłowe oznakowanie miejsc składowanych materiałów oraz ich oznaczenie
  • układanie materiałów w oznaczonych miejscach
  • wykonywanie czynności magazynowych
  • kontrola przyjęć i wysyłki materiału do dostawców zewnętrznych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • dyspozycyjność
  • chęć do pracy
  • zaangażowanie
  • chęć nawiązania dłuższej współpracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie miesięczne 3500 zł brutto + premia uznaniowa 250zł brutto
  • praca w systemie 3 zmianowym
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.