Magazynier/Operator wózka widłowego

Wrocław, Psie Pole, dolnośląskie

Akcja Job

Opis stanowiska pracy

Grupa Akcja Job

LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole

Zakres zadań:

  • załadunek i rozładunek materiałów
  • przepakowywanie materiałów do odpowiednich opakowań wg zaleceń
  • rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz bezpieczne ich układanie
  • prawidłowe oznakowanie miejsc składowanych materiałów oraz ich oznaczenie
  • układanie materiałów w oznaczonych miejscach
  • wykonywanie czynności magazynowych
  • kontrola przyjęć i wysyłki materiału do dostawców zewnętrznych

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • dyspozycyjność
  • chęć do pracy
  • zaangażowanie
  • chęć nawiązania dłuższej współpracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie miesięczne 3500 zł brutto + premia uznaniowa 250zł brutto
  • praca w systemie 3 zmianowym

Akcja Job, będąca agencją pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej, od 2006 roku wspiera swoich... klientów oraz kandydatów w znajdowaniu rozwiązań obejmujących obszar kapitału ludzkiego. Świadczymy usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, consultingu, outplacementu, outsourcingu oraz doradztwa zawodowego.

Aktualnie współpracujemy z firmami na terenie Polski, Francji, Belgi, Niemiec i Ukrainy.

Posiadamy oddziały we Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Praszce. Działamy również na terenie Łodzi i okolic, wykorzystując nasze mobilne biuro rekrutacyjne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 3.750,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie