Magazynier/ Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie 3500-3600 zł brutto, premia frekwencyjna oraz premia kwartalna
  • Dodatkowe premie za sobotę
  • Możliwość przystąpienia do programu benefitów: karta Multisport, PZU
  • Po okresie 6 miesięcy - możliwość przejścia w struktury firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie oraz obsłudze wózka widłowego - minimum 1 rok
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Przygotowywanie na magazynie elementów niezbędnych do realizacji procesu na wydziale produkcji
  • Składowanie oraz obieg towarów zgodnie z wymaganą dokumentacją
  • Przyjęcia na magazyn i rejestrowanie w systemie produktów gotowych
  • Współpraca z Działem Produkcji celem sprawnego dostarczenia i odbioru komponentów, opakowań
  • Obsługa wózka widłowego - załadunek i rozładunek dostaw

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials