Magazynier – operator wózka widłowego

Klient InfoPraca.pl

Tychy, śląskie

Firma z kapitałem angielskim działająca w branży motoryzacyjnej, poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Tychy

Opis Stanowiska:

  • Zaopatrywanie produkcji w materiały do produkcji, surowce i opakowania,
  • Zbieranie gotowych wyrobów z produkcji i ich transport na magazyn,
  • Załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózka widłowego,
  • Ewidencjonowanie wyrobów gotowych wywożonych z produkcji na magazyn,
  • Dbanie o porządek i przestrzeganie standardów 5S oraz zasad BHP w ramach miejsca pracy.

Od Kandydata/tki wymagamy:

  • Uprawnienia na wózki jezdniowe (egzamin UDT) – warunek konieczny,
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3 – zmianowym (w dniach od poniedziałku – do piątku),
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne i ciekawe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia miesięczna oraz premia kwartalna,
  • Możliwość pracy w nadgodzinach - wypłacamy zawsze 100 % dodatek,
  • Pakiet benefitów ( ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS, karta Multisport),
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu,
  • Komfortowe warunki pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.