Magazynier / operator wózka widłowego

Work Service Express.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:

• Wykonywanie prac magazynowych (przyjęcia, wydania) zgodnie z przyjętą formułą, aby zachować pełną zgodność w zakresie dokumentacji oraz ilości zmagazynowanych towarów i komponentów

• Dbałość o prawidłową identyfikację zgromadzonych materiałów, komponentów i produktów

• Wykonywanie w razie konieczności bieżących prac obsługujących potrzeby produkcyjno-magazynowe

• Dbałość o sprzęt obsługujący magazyn (wózek widłowy, wagi, regały) tak, aby ich stan techniczny i estetyczny pozostawał nienaganny

Wymagania:

• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (wysoki skład)

• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• Umiejętność systematycznego działania

• Podstawowa obsługa komputera

• Mile widziane doświadczenie z systemem ERP

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- System pracy III-zmianowy

- Stałe wynagrodzenie + system premiowania

- możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.