Oferta wyróżniona

Magazynier - operator wózka widłowego

Tczew, k., Gdańsk, Starogard Gdański, Malbork, pomorskie

Koral S.A.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • wykonywanie prac magazynowych związanych przyjmowaniem i wydawaniem surowca, produktów, zapasów,
  • realizacja zamówień
  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw do magazynu
  • obsługa systemu magazynowego
  • praca na wózku widłowym

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowe
  • doświadczenia na stanowisku magazyniera
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z wymianą butli
  • umiejętność prawidłowego i szybkiego wykonywania poleceń
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • świadczenia dla pracowników (w tym dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia)
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Koral S.A.

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Logistyka