Magazynier - operator wózka widłowego

Koral S.A.

Tczew, k., Gdańsk, Starogard Gdański, Malbork, pomorskie

Koral S.A.

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.

Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, marynowanych oraz łososia wędzonego, zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Od: Koral S.A.
Miejsce pracy: Tczew, k., Gdańsk, Starogard Gdański, Malbork

Zadania:

  • wykonywanie prac magazynowych związanych przyjmowaniem i wydawaniem surowca, produktów, zapasów,
  • realizacja zamówień
  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw do magazynu
  • obsługa systemu magazynowego
  • praca na wózku widłowym

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowe
  • doświadczenia na stanowisku magazyniera
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z wymianą butli
  • umiejętność prawidłowego i szybkiego wykonywania poleceń
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • świadczenia dla pracowników (w tym dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia)
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

Koral S.A.