Magazynier/ Operator wózka widłowego

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Miejsce pracy: Łódź/ Pabianice

Zadania / obowiązki:

  • Przyjęcie materiałów i komponentów na magazyn.
  • Przygotowanie wysyłek i załadunek przewoźnikom.
  • Obsługa i nadzór wózków widłowych.
  • Bieżąca współpraca z klientem.
  • Przygotowywanie dokumentacji, wprowadzanie danych do systemu.
  • Kontrola jakościowa i ilościowa produktów przychodzących i wychodzących z magazynu.
  • Dbanie o terminowy przepływ dokumentacji magazynowej.
  • Dbanie o porządek na magazynie i terenie.
  • Proste prace magazynowe/ fizyczne.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Samodzielność.
  • Uprawnienia UDT.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy
  • Praca na 2 zmiany (przez pierwsze 6 miesięcy), pracę na 1 zmianę (po okresie 6 miesięcy) od poniedziałku do piątku
  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą z ZFŚS, paczki świąteczne na mikołajki, świadczenia z ZFŚS w okolicy świąt wielkiej nocy)
  • Możliwość dofinansowania szkoleń, kursów językowych, kart sportowych itp.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.