Magazynier/Operator Wózka Widłowego

Łódź, Brzeziny, Koluszki, Andrespol, Stryków, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, łódzkie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus wysokie premie
  • Dofinansowanie posiłków- obiady za 1 zł
  • Bezpłatny transport pracowniczy na terenie Łodzi
  • Dodatkowy pakiet benefitów w tym: karta Mulisport, Ubezpieczenie PZU, opieka medyczna Medicover oraz rabaty pracownicze u wielu naszych partnerów

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym - 2 zmiany
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • Dla Operatora Wózka Widłowego- UDT I lub II oraz doświadczenie na stanowisku

  • Ręczna kompletacja zamówień (średni gabaryt)
  • Weryfikacja stanów magazynowych
  • Obsługa wózków widłowych
  • Przyjmowanie i wywóz towaru z rampy dostawczej na magazyn
  • Obsługa skanera i sprawdzanie zgodności przyjmowanego i wydawanego towaru
  • Pomoc przy załadunkach/rozładunkach

Aplikuj, napisz sms o treści ŁMT lub zadzwoń pod numer 696 078 140 - chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Nr ref: MAG/097/PTO
Miejsce pracy: Łódź Widzew
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie