Magazynier - operator wózka widłowego

Legnica, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta- firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • Obsługa wózków widłowych
  • Dbanie o właściwe składowanie produktów i porządek na magazynie
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Obsługa skanera

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze wózków (minimum 6 miesięcy)
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (pon-pt)
  • Preferowany system pracy: 3 zmiany w 4-brygadach

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie zasadnicze: 3070 PLN brutto
  • Premię kwartalną absencyjną w wysokości 300 PLN brutto (przy braku absencji)
  • Premię miesięczną uznaniową (200 PLN brutto) i za brak absencji 300 PLN brutto /mc
  • Przy pracy w systemie 4-brygadowym dodatek: 750 PLN brutto
  • 2 razy w roku bonus- wakacyjny i świąteczny
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej Luxmed
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Dofinansowanie posiłków na zakładowej stołówce (8 PLN za obiad dwudaniowy)
  • Darmowy przejazd dla pracowników zakładu z kierunków: Lubin, Głogów, Polkowice, Wałbrzych

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji