Oferta wyróżniona

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Gliwice, śląskie

Logstor Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co Cię czeka:

  • odpowiedzialność za kompletowanie materiału oraz dostarczanie go na produkcję
  • przygotowanie surowców do produkcji zgodnie ze zleceniami
  • dbałość o stany magazynowe
  • załadunki i rozładunki wózkiem widłowym

Wymagania

Czego poszukujemy:

  • uprawnień wydanych przez UDT do obsługi wózków widłowych oraz wymiany butli- warunek konieczny
  • dobrej organizacji pracy
  • doświadczenia
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • odpowiedzialności, sumienności, terminowości

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
docelowo umowa na czas nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji