Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Magazynier-operator wózka widłowego

Gądki, wielkopolskie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- załadunek i rozładunek palet za pomocą wózka widłowego
- drobne prace magazynowe
- dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- doświadczenie w pracy na magazynie
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową
- pracę od poniedziałku do piątku na II zmiany (6-14,14-22)
- wynagrodzenie ok 3000 zł brutto

Prezentacja firmy

Naszą pracą jest znaleźć Ci pracę

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest... największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Pozyskujemy zarówno specjalistów i inżynierów, jak również personel pomocniczy – asystentki, handlowców czy pracowników produkcji. Codziennie ściśle współpracujemy z Klientami z różnych branż dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie idealne miejsce pracy w kraju lub za granicą, a nasi specjaliści zatroszczą się o Twój rozwój zawodowy.

Jedyne co powinieneś zrobić to wybrać najbardziej odpowiadającą Ci formę zatrudnienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.
Więcej o nas znajdziesz na www.workservice.pl
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne