ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier/ Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, Wrocław, Środa Śląska

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Klienta
  • Wynagrodzenie: 4700 zł brutto (podstawa + premie)
  • System: 4 dni pracy + 4 dni wolnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie posiłków, zajęcia z języka angielskiego)
  • Darmowy transport z wielu miejscowości
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Ciekawa praca w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia operatora wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego

Zadania:

  • Rozładunek samochodów dostawczych (towar na paletach)
  • Transport komponentów do produkcji w obrębie magazynu
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego wyrobu
  • Obsługa wózka czołowego oraz wózków unoszących

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials