MAGAZYNIER/ OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO- KILKA LOKALIZACJI

PROSPERPLAST 1 Sp. z.o.o.

43-378 Rybarzowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie:

- bieżących prac magazynowych,
- załadunku samochodów wózkami elektrycznymi,
- pracę na wózkach elektrycznych wysokiego składowania Reach Truck,
- utrzymywanie ładu i porządku w magazynach,
- dbałość o powierzone narzędzia pracy,
- przestrzeganie wewnętrznych procedur i instrukcji,
- wykonywanie obowiązków i poleceń służbowych przełożonych.

Miejsce pracy: Czechowice- Dziedzice lub Rybarzowice lub Wilkowice

Wymagania

- doświadczenia w kierowaniu wózkami bocznymi,
- uprawnienia na wózki widłowe z egzaminem UDT,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość obsługi komputera,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- rzetelność,
- sumienność,
- odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Firma Prosperplast od 1993 roku zajmuję się produkcją szerokiej g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie