MAGAZYNIER, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, KIEROWCA

Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres pracy:

  • Wydawanie towarów z magazynu i ich ewidencja
  • Załadunek, wyładunek dostaw wózkiem widłowym
  • Transport materiałów budowlanych na terenie Łodzi i okolic
  • Dbałość o porządek

Wymagania

Oczekiwania:

  • Aktualne uprawnienia na obsługę wózka widłowego
  • Uczciwość i motywacja do pracy
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. C i E+ HDS

Prezentacja firmy

Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex to firma z mocną pozycją na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców