Magazynier - operator wózka widłowego i suwnic

Gi Group Poland S.A.

Bytom, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bytom
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace transportowe związane z załadunkiem i rozładunkiem, konstrukcji stalowych i gotowych wyrobów
  • weryfikacja i sortowanie dostarczanego materiału
  • prowadzenie kart kompletacji zleceń i zgłaszanie braków
  • raportowanie wykonywanych prac przełożonemu
  • dbanie o porządek w wyznaczonym obszarze

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • uprawnień UDT na wózek widłowy oraz suwnice
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowości do pracy dwuzmianowej
  • mile widziane wykształcenie techniczne lub zasadnicze zawodowe

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • szkolenia
  • fundusz socjalny
  • możliwości rozwoju i awansu

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.