Magazynier-operator wózka (bez UDT)

Electrolux Poland Sp. z o.o.

58-130 Żarów, dolnośląskie

Miejsce pracy: 58-130 Żarów
Dla nas codzienność każdego dnia to więcej niż wprowadzenie na rynek najnowszego produktu lub technologii. Chodzi o poprawę codziennego życia milionów. Pozostając pokornym i otwartym na nowe pomysły – chcemy przesuwać możliwości w gotowaniu, porządkowaniu i dobrym samopoczuciu w domu. Ale aby to robić, potrzebujemy więcej osób, które chcą wprowadzać innowacje i mają pomysły, jak zmienić życie w domu.

Firma Electrolux Poland z siedzibą w Żarowie, wiodący producent sprzętu AGD poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko :

Magazynier/ Kierowca Wózka Ciągnikowego na magazynie komponentów

OFERUJEMY:

umowę o pracę,
jasne zasady wynagradzania – Twoja stawka zależy od Twojej wiedzy i umiejętności,
możliwość podnoszenia kwalifikacji, a wraz ze wzrostem kwalifikacji – wzrost wynagrodzenia,
premię miesięczną za realizację założonych wyników produkcyjnych,
atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, dopłaty do wypoczynku, możliwość zakupu sprzętu AGD na preferencyjnych warunkach, pakiet medyczny, karty na usługi gastronomiczne i kulturalno-rozrywkowe,
bezpłatny transport z/i do pracy z ponad 30 miejscowości;
bezpieczne warunki pracy i miłą atmosferę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

dostarczanie komponentów do produkcji na linie montażowe i dział technologiczny,
przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów,
prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie,
dbanie o porządek w miejscu pracy oraz bezpieczeństwo i przestrzeganie zasad ruchu wewnętrznego,

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE !

PRZEŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ I POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY!

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ !

Electrolux Poland Sp. z o. o.

ul. Fabryczna 4, 58-130 Żarów

tel: 728 - pokaż numer telefonu -

mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub prawo jazdy,
motywacja do pracy, zaangażowanie i zdyscyplinowanie,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do pracy w systemie III-zmianowym (pon.-piąt.).

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.