Magazynier/ Operator Suwnic w Gliwicach. Tylko jedno wolne miejsce!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Firma w Gliwicach przy ul. Portowej, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier/ Operator Suwnic.

Oczekujemy:
  • posiadania uprawnień UDT na wózki widłowe lub/ i suwnice;
  • nawet niewielkiego doświadczenia w pracy magazynowej;
  • gotowości i chęci do pracy.

Twoje zadania:
  • przyjęcie oraz wydawanie towaru;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • obsługa suwnic z poziomu 0;
  • obsługa wózka widłowego.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę – najpierw na okres próbny;
  • wynagrodzenie w wysokości 4450 zł brutto;
  • możliwość zdobycia comiesięcznej premii;
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia;
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14 oraz 14-22) od poniedziałku do piątku;
  • pracę w świetnej lokalizacji w Gliwicach!

Jeśli interesuje Cię ta oferta, aplikuj!

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: 503 075 956

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.