Magazynier (obsługa wózka jezdniowego)

Poltech Sp. z o.o.

42-680 Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Avacore Sp. z o.o.
Dystrybutor i producent artykułów bhp Avacore Sp. z o.o., dostarczający produkty najwyższej jakości dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier
(miejsce pracy: Tarnowskie Góry)

Obowiązki:
• kompletowanie zamówień,
• obsługa wózka widłowego,
• szeroko pojęte prace magazynowe.

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku magazyniera,
• uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
• chęć do nabywania nowych umiejętności,
• duże zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy:
• stałą pracę (pełny etat) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę od pon.-pt. (7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00 -> tydzień na tydzień).

Prezentacja firmy

POLTECH Sp. z o.o. należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie