MAGAZYNIER Nr. ref.: MG/01.2018

Elhurt Sp. z o. o.

80-299 Gdańsk-Osowa, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- przyjmowanie towaru na stany magazynowe
- przygotowywanie i wydawanie/wysyłka towaru
- prawidłowe składowanie towaru
- uczestniczenie w pracach remanentowych
- dbanie o powierzony towar i porządek w magazynie

Wymagania

Oczekujemy:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie
- prawo jazdy kat.B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
- uczciwość, pracowitość, dokładność, dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego
- możliwość korzystania z dodatkowych świadczeń pozapłacowych ( ubezpieczenie grupowe na życie, fundusz świadczeń socjalnych, karta Multisport )

Prezentacja firmy

Elhurt działa na rynku elektronicznym od 1990 roku. Nasza firma <br/>jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 600PLN - 2 850PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji