Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2018.

Magazynier Nowy Józefów 3500 brutto.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania (RETRAK)
  • lokowanie towaru na regałach wysokiego składu
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
  • doświadczenie w obsłudze wózka bocznego wysokiego składowania min. 3 miesiące
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

To co możemy Ci zaoferować:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w przyjaznym zespole
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie zawsze na czas

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer referencyjny: MAGST/D/LDZ/2018

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka