Magazynier Niemcy- Pomoc w organizacji przejazdu! Od zaraz!

Grupa Ideal

Kerpen, zagranica

Miejsce pracy: Kerpen

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Masz doświadczenie w pracy fizycznej? Skorzystaj z wolnych miejsc pracy!

Lokalizacja: Kerpen, Niemcy

Stanowisko: magazynier

Oferujemy:

  • zarobki w okolicach 1700-1800 euro na rękę/ miesięcznie
  • zakwaterowanie w hotelach pracowniczych
  • dostęp do internetu
  • ubezpieczenie w Niemczech i w trakcie przejazdu z Polski
  • polską umowę na stabilnych warunkach
  • pomoc w formalnościach i zorganizowaniu przejazdu
  • dofinansowanie 50% do zakwaterowania
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zaliczka po przepracowanym tygodniu

Zadania:

  • ręczny rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi

Czego potrzebujemy od Ciebie:

  • gotowość do pracy stricte fizycznej oraz pracy w systemie zmianowym

Grupa Ideal
Grupa Ideal