MAGAZYNIER NIEMCY: GLS, DPD, HERMES

HR Navigator

Niemcy, zagranica

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.
Oferujemy pewną i bezpieczną pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko magazynier w różnych lokalizacjach w Niemczech:

Augsburg, Kassel, Morsdorf, Weimar, Ohrdruf, Lipsk, Chemnitz, Ludwigsau

Opis stanowiska i warunków pracy:

  • ręczne skanowanie paczek kurierskich,
  • załadunek i rozładunek paczek kurierskich,
  • sortowanie towaru
  • miejsce pracy: Augsburg, Kassel, Morsdorf, Weimar, Ohrdruf, Lipsk, Chemnitz, Ludwigsau,
  • stawka od 10,45 euro brutto/h (ok. 1300-1500 euro na rękę miesięcznie),
  • dodatkowa premia 100 euro dal osób, które rozpoczną pracę 07.06.2021 i przepracują pełny miesiąc (dotyczy projektów Hermes i DHL)
  • umowa o pracę tymczasową -l egalne zatrudnienie na terenie Niemiec,
  • koszt zakwaterowania w pełni pokrywa pracodawca,
  • możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • praca w polskim zespole, wszystkie godziny pracy wypłacane,
  • pomoc w zorganizowaniu dojazdu Polska-Niemcy,
  • wsparcie polskich koordynatorów,
  • cotygodniowe zaliczki,
  • dodatkowa premia za własny samochód.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziany własny samochód na wyjazd,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Zainteresowany? Nie zwlekaj! Prześlij do nas swoją aplikację już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy