Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier / Magazynierka w godz. 7:00-15:00, także bez doświadczenia

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń, Nakło nad Notecią, Sępólno Krajeńskie, Żnin, Świecie, Chełmno, Inowrocław, Tuchola

Miejsce pracy: Bydgoszcz

OFERUJEMY:

  • gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o wysokich standardach
  • zapewniamy pracę w systemie jednozmianowym od 07:00 do 15:00
  • konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • zapewniamy obuwie ochronne

ZADANIA JAKIE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • kompletowanie towarów wg zamówień sklepowych
  • rozmieszczanie oraz transport towaru w magazynie
  • dbanie o prawidłowy i płynny przepływ towaru na magazynie

OCZEKUJEMY:

  • wymagamy aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowości do jej szybkiego wyrobienia
  • oczekujemy pełnej dyspozycyjności w godzinach 7:00 - 15:00
  • motywacji do pracy i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe unoszące

Swoją ofertę kierujemy do każdego - zarówno kobiet i mężczyzn - niezależnie od posiadanego wykształcenia i doświadczenia!

Masz dodatkowe pytania? ZADZWOŃ 508 351 455.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.