Magazynier - Kompletacja zamówień e-commerce

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

Skawina, Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Fashion Trends Group poszukuje osób na stanowisko magazyniera do obsługi procesów magazynowych oraz zamówień e-commerce.

Miejsce pracy: Kraków (okolice), Skawina

Opis stanowiska:

- Praca od poniedziałku do piątku, (poszukujemy również osób uczących się w systemie dziennym, dyspozycyjnych w Sobotę/ Niedzielę - jeśli jesteś taką osobą i chciałbyś pracować kilka godzin w tygodniu - prosimy o kontakt),
- Miejsce pracy: FTG ul. Krakowska 87, Skawina - oddział Kraków (Kompleks PLATINET)

Obowiązki:

- Wydawanie i przyjmowanie asortymentu,
- Kompletacja i pakowanie zamówień e-commerce,
- Nadzór nad poprawnym lokowaniem produktów,
- Opieka nad powierzonym towarem,
- Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Wymagania

Wymagamy:

- Odpowiedzialności i dyspozycyjności,
- Uczciwości, skrupulatności i sumienności,
- Komunikatywności oraz umiejętności nawiązywania pozytywnych relacji z innymi ludźmi,
- Statusu osoby uczącej się,
- Mile widziana znajomość branży, systemów ERP i WMS.

Prezentacja firmy

FTG a właściwie Fashion Trends Group to spółka zarządzająca takimi marka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na magazynie