Magazynier/Komisjoner

InterKadra Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• komisjonowanie produktów na magazynie metodą "pick by voice"
• kompletowanie towaru

Wymagania

• podstawowa znajomość języka niemieckiego(liczebniki)
• doświadczenie w pracy na magazynie lub podobnym stanowisku
• mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód na wyjazd

OFERUJEMY:

• umowę o pracę na warunkach niemieckich
• zakwaterowanie
• możliwość wyjazdu ze znajomym/partnerem
• stałą opiekę na czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji!

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie