Magazynier/Komisjoner/Pracownik Magazynu

Fundacja Vertrapol Sp. k.

Niemcy, okolice Hamm, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Vertrapol poszukuje do pracy Magazynierów/Komisjonerów.

Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o licencję wydaną przez ‘Bundesagentur für Arbeit’.

Stanowisko: Magazynier/Komisjoner

Miejsce pracy: Hamm

Oferujemy tylko sprawdzone oferty pracy!
U nas pracę możesz rozpocząć co każdy poniedziałek!

Rozpoczęcie pracy:  (co poniedziałek) 23.10, 30.10, 06.11, 13.11, 20.11, 27.11

Rodzaj pracy:

  • praca w dziale towarów suchych
  • kompletowanie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego lub skanera
  • paletowanie towarów
  • inne prace magazynowe

Oferujemy:

  • wynagrodzenie:
    - przez pierwsze 30 dni - 9,23 € brutto/ h
    - po 30 dniach między 12 € a 15 € brutto/ h
    (w zależności od osiąganej wydajności; praca akordowa)
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opłacone składki ZUS w pełnej wysokości
  • kompleksową organizację pobytu na terenie Niemiec
  • indywidualne wsparcie polskiego koordynatora w trakcie załatwiania formalności zw. z organizacją wyjazdu jak i podczas pobytu w Niemczech

Wymagamy:

  • znajomości liczebników i podstawowych komend związanych z komisjonowaniem w języku niemieckim
  • gotowości do podjęcia pracy fizycznej
  • doświadczenia pracy w komisjonowaniu w centrach logistycznych, pracy w systemie pick by voice
  • niekaralności
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Prezentacja firmy

Vertrapol jest firmą zajmującą się outsourcingiem pracowników na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
9 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
51,6PLN - 64,5PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Praca na produkcji