MAGAZYNIER – kierowca wózka jezdniowego na magazynie wyrobów gotowych

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Żarów, dolnośląskie

Miejsce pracy: Żarów
Dla nas codzienność każdego dnia to więcej niż wprowadzenie na rynek najnowszego produktu lub technologii. Chodzi o poprawę codziennego życia milionów. Pozostając pokornym i otwartym na nowe pomysły – chcemy przesuwać możliwości w gotowaniu, porządkowaniu i dobrym samopoczuciu w domu. Ale aby to robić, potrzebujemy więcej osób, które chcą wprowadzać innowacje i mają pomysły, jak zmienić życie w domu.

Electrolux mamy wspólny cel – sprawić aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.
Nasi ludzie dokładają wszelkich starań aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • system premiowy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, karta MuliSport, ubezpieczenie grupowe, dopłata do wczasów, talony na święta, możliwość zakupu sprzętu AGD na preferencyjnych warunkach, pakiet medyczny,
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji,
  • bezpłatny transport z/i do pracy z ponad 30 miejscowości,
  • bezpieczne warunki pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca na magazynie wyrobów gotowych,
  • przyjęcie produkcji,
  • przygotowywanie wysyłek,
  • załadunek aut,
  • praca w systemie SAP, przesunięcia i inne ruchy magazynowe,
  • układanie zmywarek  na paletach,
  • foliowanie  palet,
  • spinanie taśmą PP,
  • skanowanie zmywarek,
  • oklejenie etykietami  przygotowanych palet.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • motywacja do pracy, zaangażowanie i zdyscyplinowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym (pon.-piąt.).
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.