magazynier / kierowca / pracownik fizyczny

Corvado s.c.

Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży poligraficzno-reklamowej poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko magazynier

Obowiązki pracownika:
- nadzorowanie wysyłek kurierskich i transportu firmowego,
- realizacja dostaw samochodem do 2,5 tony,
- przyjmowanie towarów do magazynu (odbiór jakościowy i ilościowy),
- kompletowanie towarów, pakowanie oraz ich wydawanie/wysyłka z magazynu,
- gospodarowanie opakowaniami,
- kontakt z kurierami/spedytorami,
- bieżące monitorowanie zapasów magazynowych.

Oferujemy:
- po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
- stabilne warunki pracy.

Miejsce pracy: Skawina
Wymiar zatrudnienia: pełny etat

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.
Proszę pamiętać, o umieszczeniu klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości obsługi programów biurowych, programu do poczty e-mail,
- prawa jazdy kat. B,
- samodzielności w pracy i zaangażowania,
- komunikatywności.

Prezentacja firmy

Firma poligraficzno-reklamowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji