ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier/ka

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Mirków

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia
  • Stawka podstawowa 22,5 zł/h brutto
  • Praca od poniedziałku do piątku, możliwość pracy także w weekendy lub w wybranych dniach
  • Dodatek za pracę w dni świąteczne
  • Praca w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
  • Możliwość korzystania z transportu pracowniczego

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 1- lub 2-zmianowym (5:30-13:30; 13:45-21:45)
  • Brak przeciwwskazań do pracy stojąco-chodzącej

Zadania:

  • Skanowanie, kompletowanie, pakowanie towaru
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Utrzymywanie porządku na magazynie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy