Magazynier/ka - 20 zł brutto/h i premie | Bezpłatny transport

Okmiany, Przemków, Strzegom, Jawor, Złotoryja, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co możesz zyskać:

  • Pracę 4 dni w tygodniu - 3 dni są wolne
  • Wynagrodzenie - 20 zł brutto/h
  • Premię miesięczną - do 15% za frekwencją oraz wyniki
  • Dodatek za pracę w porze nocnej - 20%
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wypłatę zawsze na czas
  • Codziennie posiłek za 1 zł
  • Bezpłatny transport do i z pracy
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów: Karta sportowa, prywatna opieka medyczna Luxmed, pakiet zniżek i rabatów Adecco+

Zakres obowiązków, to proste prace magazynowe, m.in. rozładunek towaru, skanowanie, zabezpieczanie i sortowanie produktów, pakowanie i załadunek paczek. W swojej pracy będziesz korzystać ze skanera.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Ukończonego 18 roku życia
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Poczucia odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
Jesteś zainteresowany?
Prześlij zgłoszenie online lub zadzwoń i umów się na spotkanie: 723 190 190.

Numer referencyjny: ALG/01/2020

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji