Opis stanowiska pracy

Hurtownia spożywcza zatrudni pracownika na stanowisko

MAGAZYNIER (k/m)

Lokalizacja: Katowice oś. Witosa

Opis stanowiska

  • kompletacja towaru
  • praca ze skanerem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o składanie podań za pomocą przycisku aplikuj.

Telefon kontaktowy: 885880230

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: magazynier, magazyn, towar, inwentaryzacja, umowa o pracę

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą rodzinną -24 lata na rynku.<br/>Od lat niezmiennie pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Inne