Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Magazynier - jedna stała zmiana Łódź-Olechów

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: 90-413 Łódź

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) poszukuję pracowników na stanowisko:

Stanowisko: MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Łódź-Olechów

Praca w systemie jednozmianowym na 1/2 etatu 08.00-12.00 WOLNE WEEKENDY

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez firmę,
  • PREMIE do 20 %,
  • pracę na 1/2 etatu
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pakiet sportowy, ubezpieczenie NNW, system poleceń pracowników,

Zakres zadań:

  • ręczny rozładunek/załadunek transportu,
  • skanowanie oraz sortowanie przesyłek międzynarodowych,
  • obsługa systemu magazynowego,
  • Poszukujemy pracowników długoterminowych, zainteresowanych podjęciem zatrudnienia od zaraz!

Doświadczenie w pracach fizycznych jest mile widziane.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.