Magazynier/ Gliwice strefa/ dwie zmiany

Gi Group Poland S.A.

Gliwice, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gliwice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek dostaw
  • dostarczanie komponentów na produkcję
  • kontrola stanów magazynowych
  • utrzymanie porządku w sektorze magazynu

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w pracy na stanowisku Magazynier/Operator wózka widłowego
  • uprawnień UDT do prowadzenia wózków widłowych
  • gotowości do podjęcia pracy zmianowej (dwie zmiany, bez zmiany nocnej)
  • dokładności działania

CO OFERUJEMY?

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię frekwencyjną
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową przez naszą agencję, z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę klienta
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)

aleksander.nowak@gigroup.com]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.