Magazynier (branża spożywcza)

KOOPEROL Sp. z o.o.

Zduny, Swarożyn k Tczew , pomorskie

Od: KOOPEROL Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zduny, Swarożyn k Tczew

Zapraszamy osoby doświadczone oraz bez doświadczenia, które przyuczymy do pracy.

Zadania:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów, kompletacja zamówień, przygotowanie do wysyłki
  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenie towarów
  • sprawdzanie zgodności towarów przygotowanych do wysyłki z fakturą
  • obsługa urządzeń magazynowych - wózek widłowy, skaner
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych

Oczekujemy:

  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • staranności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • spotkania integracyjne i uroczystości okolicznościowe dla rodzin
  • rozwój i możliwość awansu
  • transport do pracy