Magazynier – atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • rozlokowywanie towaru w magazynie
  • obsługa skanera

Oczekiwania:

  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w godz. 6:00-10:00
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w wymiarze ½ etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 19 zł brutto/godz.
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • szkolenie wstępne przed przystąpieniem do pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Czekamy właśnie na Ciebie, więc nie czekaj i nie zwlekaj - WYŚLIJ CV już teraz!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania pod numerem tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.