Magazynier - atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI
• odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
• przechowywanie i składowanie towaru
• kompletowanie towaru oraz jego załadunek
• obsługa wózków widłowych - opcjonalnie

WYMAGANIA
• nie wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych
• najważniejsze to chęć i motywacja do pracy
• punktualność i odpowiedzialność
• uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

OFERUJEMY
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• stawkę godzinową w wysokości 14 zł brutto oraz atrakcyjne premie miesięczne do 650 zł brutto
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
• możliwość wyrobienia bezpłatnych wewnętrznych uprawnień na wózki widłowe

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.