Magazynier- 22 zł/godz. brutto- jedna zmiana

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oczekiwania:

  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Zadania:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • rozładunek i załadunek materiałów
  • wprowadzenie danych do systemu

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjną stawkę godzinową 22 zł brutto
  • pracę tylko na jedną zmianę w godzinach 7-15 lub 8-16
  • wolne weekendy- możesz połączyć zatrudnienie ze studiami
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • doskonałą lokalizację z dojazdem komunikacją miejską
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i opiekę koordynatora

Aplikuj już teraz! Na Twoje pytania odpowiemy pod nr. tel.506 561 604

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.