Magazynier- 22 zł/godz. brutto- jedna zmiana

Wrocław, zachodniopomorskie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oczekiwania:

  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Zadania:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • rozładunek i załadunek materiałów
  • wprowadzenie danych do systemu

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjną stawkę godzinową 22 zł brutto
  • pracę tylko na jedną zmianę w godzinach 7-15 lub 8-16
  • wolne weekendy- możesz połączyć zatrudnienie ze studiami
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • doskonałą lokalizację z dojazdem komunikacją miejską
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i opiekę koordynatora

Aplikuj już teraz! Na Twoje pytania odpowiemy pod nr. tel.506 561 604

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie