Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonych i chętnych kandydatów, do pracy na magazynie w centrum dystrybucyjnym.

Praca na dziale Emballage

Obowiązki: czyszczenie, sortowanie i układanie skrzynek (po napojach, alkoholach) ale tez prace ogólno magazynowe.

Oferta pracy nie jest kierowana do par.

Wymagania

komunikatywna znajomość języka angielskiego,
motywacja oraz chęci do pracy.
mile widziane prawo jazdy kat B.

Oferujemy

Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
Darmowy dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego.
Możliwość długotrwałej współpracy,
Opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
Cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Dodatek wakacyjny i urlopowy,
 Dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Prezentacja firmy

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, chętnych do nauki i wyjazdu do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie