MAGAZYN SZUKA LUDZI

Akcja Job

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

GRUPA AKCJA JOB

ALBEDO HR - Agencja pracy tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego Klienta, poszukuje osób do wykonywania:

CZYNNOŚCI MAGAZYNOWYCH (K/M)

Miejsce: ŻERNIKI

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień na magazynie
  • Obsługa skanera ręcznego

Wymagania:

  • Dyspozycyjności na dwie zmiany (6-14, 14-22), od pon do pt.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie w początkowym okresie współpracy z możliwością dalszej współpracy w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Stawkę 14,50 ZŁ NA RĘKĘ

NIE CZEKAJ APLIKUJ JUŻ DZIŚ!!!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.