Magazyn Odzieżowy - jedna zmiana 6-14

Biznes Partner Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Biznes Partner poszukuje osób chętnych do pracy w:

MAGAZYNIE ODZIEŻOWYM

Miejsce pracy: GĄDKI pod Poznaniem

Termin rozpoczęcia pracy: od ZARAZ

Praca polega na pakowaniu odzieży i kompletacji zamówień.

OFERUJEMY:
- stawkę godzinową 14zł brutto,
- możliwość zdobycia premii
- pracę na jedną zmianę w godzinach 6-14,
- opiekę koordynatora ze strony agencji,
- darmowe ciepłe/zimne napoje.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania za pomocą portalu.

Prosimy pamiętać o dopisaniu w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wymagania

WYMAGAMY:
- dyspozycyjność od poniedziałku do soboty,
- braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy chodząco-stojącej.

UWAGA - zatrudniamy tylko osoby pełnoletnie!

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
300zł brutto
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta