Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • Dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Wysoka odpowiedzialność, solidność i rzetelność, zaangażowanie i dyspozycyjność.
  • Wskazane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz sterowania suwnicą
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami elektronicznego sterowania produkcją typu ERP
  • Umiejętność organizowania czasu pracy i planowania zadań
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

ZADANIA:

  • Nadzór nad magazynem półproduktów i ruchem półproduktów i detali w toku procesu produkcji
  • Nadzór nad przyjmowaniem i wydawaniem towarów do i z magazynów buforowych
  • Śledzenie stanów magazynowych w magazynach buforowych w procesie produkcji
  • Kompletacja półproduktów i części w magazynach buforowych
  • Śledzenie opakowań przyrządów do transportowania wewnętrznego części i półproduktów w procesie produkcyjnym
  • Koordynacja terminowości realizacji dostaw z produkcji do i z magazynów buforowych
  • Przygotowywanie raportów z systemu ERP

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ugruntowanej na rynku firmie z udziałem kapitału zagranicznego
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych

Prezentacja firmy

PRODUKCJA ZBIORNIKÓW, CYSTERN I POJEMNIKÓW METALOWYCH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji, Praca Inne