Opis stanowiska pracy

BRAMSTER MIETŁA Spółka Komandytowa jest średniej wielkości rodzinnym
przedsiębiorstwem produkcyjnym, zatrudniającym ok 80 osób, które od ponad 25lat
produkuje bramy, furtki, ogrodzenia systemowe, ekrany dźwiękochłonne. Nasza produkcja, w
przeważającej części przeznaczona jest na export do Niemiec, Austrii, Danii.

Wykwalifikowana kadra inżynieryjna - techniczna oraz nowoczesny park maszynowy
gwarantuje wysoką jakość naszych wyrobów z zachowaniem wszystkich niezbędnych
procedur w procesie produkcyjnym.

Poszukujemy sumienne osoby w dziale przygotowania produkcji.

  • Wymagane umiejętności: doświadczenie w branży wyrobów stalowych, znajomość spawalnictwa,  sumienność, język angielski lub niemiecki na poz.B1, B2.
  • Osoba odpowiedzialna za kontakt z klientem, kooperacje i logistykę.
  • Cenimy zaangażowanie, kreatywność, wielozadaniowość, samodzielność w działaniu, lojalność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków oraz bardzo dobrą organizację pracy.
  • Oferujemy wysokie wynagrodzenie z pakietem socjalnym: medyczny, ubezpieczeniowy, sportowy, organizujemy szkolenia branżowe, językowe, zapewniamy miłą atmosferę w młodym zespole ze stałymi klientami uznanych firm zagranicznych.

Wymagania

Wymagane umiejętności: doświadczenie w branży wyrobów stalowych, znajomość spawalnictwa, sumienność, język angielski lub niemiecki na poz.B1, B2.

Prezentacja firmy

Producent systemów ogrodzeniowych, bram, furtek, ogrodzeń panelow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa, premia roczna, prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca