Thermopatch Polska Sp. z o.o.
Firma Thermopatch jest globalną organizacją specjalizującą się w produkcji emblematów, transferów i rozwiązań w zakresie znakowania tkanin od 1934 roku. Siedziba firmy znajduje się w Syracuse w stanie Nowy York w USA i jest aktywna na kilku rynkach europejskich działając z terenu Holandii. Nasze biura w Holandii i USA ściśle współpracują z rozległą siecią biur i doświadczonych dystrybutorów w pozostałych częściach świata, aby osiągnąć założone przez nas cele.

Logistyk / Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki:

  • organizacja oraz kontrola wysyłek
  • organizacja transportów drogowych, morskich i lotniczych
  • obsługa magazynu (realizacja zapotrzebowania na materiały produkcyjne, nadzór nad stanami magazynowymi, inwentaryzacja, zamówienia wewenętrzne)
  • przyjmowanie i weryfikacja dostaw na magazyn

Wymagania:

  • znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • wymagane 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajmość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • praca w systemie jednozmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzeie
  • pakiet medyczny
  • premie