Logistyk / Magazynier

Tarnów, małopolskie

Leroy Merlin Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

  • jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi i lubisz pracę w zespole;
  • bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;
  • skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe towaru;
  • rozmieszczenie towaru na półkach sklepowych i w magazynie sklepu;
  • przygotowanie dostaw i wydawanie towaru klientom z magazynu;
  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów.

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;
  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;
  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;
  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);
  • możliwość udziału w programach rozwojowych;
  • przewidywalny grafik;
  • smartfon;
  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;
  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

PRACOWNIK MAGAZYNU W SKLEPIE LEROY MERLIN POLSKA ZAPEWNIA DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW NA PÓŁKACH I ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW Z PRZYGOTOWANEGO ZAMÓWIENIA.

W Polsce jesteśmy obecni od 1994 roku. Pierwszy sklep Leroy Merlin powstał w 1996 roku w... Piasecznie pod Warszawą. Dziś tworzymy w naszym kraju sieć ponad 40 hipermarketów budowlanych, w których można kupić wszystko, co jest potrzebne do wybudowania, wyposażenia i urządzenia domu. Nasze sklepy wspiera centrala firmy zlokalizowana w Warszawie. W całej Polsce zatrudniamy blisko 7 tys. pracowników. Razem tworzymy wyjątkowy zespół.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Logistyka