Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dwóch specjalistów ds. logistyki. Jedna ze znajomością języka angielskiego, druga ze znajomością języka francuskiego i angielskiego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, światowego lidera produkcji systemów zabezpieczeń poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. logistyki ze znajomością języka angielskiego oraz angielskiego
i francuskiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację całego procesu realizacji zamówienia poprzez aktywną współpracę z innymi funkcjami łańcucha dostaw, takimi jak obsługa klienta, magazyn, planowanie. Osoba ta odpowiedzialna będzie również za kwestie związane z dokumentacją.

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków na stanowisku należeć będzie:

  • Planowanie wysyłek w oparciu o dostępność produktów i zapotrzebowania klienta
  • Przygotowanie dokumentów wysyłkowych (dokumenty dostawy, CMR, faktury, dokumenty exportowe)
  • Śledzenie przesyłek w celu zapewnienia jak najwyższej terminowości dostaw
  • Koordynacja procedur logistycznych w celu maksymalizacji jakości dostaw
  • Dostarczanie informacji klientom i obsłudze klienta o statusie ich przesyłek
  • Prowadzenie ewidencji dostaw w systemie ERP
  • Kontakt ze spedytorami, agencją celną i magazynem

Profil kandydata

Wymagania :

  • 1-3 lat doświadczenia w logistyce, transporcie lub na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Na jednym ze stanowisk wymagana jest znajomość języka francuskiego
  • Znajomość systemów zarządzania transportem,
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Biegłość w obsłudze ms office ze szczególnym uwzględnieniem programu excel,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Komunikatywność, otwartość i zdolność szybkiego przystosowywania się do zmian,

Oferujemy

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie produkcyjnej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,
  • Wpływ na działanie operacyjne działu,
  • Interesująca praca w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka