Logistics Manager

Michael Page

Opole, opolskie

Michael Page Michael Page

Kierownik Logistyki będzie odpowiedzialny za zapewnienie najbardziej efektywnego i opłacalnego planowania produkcji w zakładzie i warunków dostaw zgodnie z prognozami handlowymi, planowaniem globalnym, dostarczonymi alokacjami i dostępnymi dostawami surowców.
Dodatkowo kierownik nadzoruje działalność operacyjną w zakresie magazynowania wewnętrznego i zewnętrznego oraz logistyki wewnętrznej zakładów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna działająca w branży motoryzacyjnej, która dostarcza swoje produkty bezpośrednio do OEM.

Opis stanowiska

  • Analiza ryzyk w procesie oraz zapewnienie zamierzonych wyników
  • Zarządzanie dziennym, miesięcznym i rocznym planowaniem zgodnie z odpowiednimi prognozami sprzedaży
  • Odpowiedzialność za wydajny łańcuch dostaw pomiędzy różnymi jednostkami zakładu
  • Zarządzanie wszystkimi przepływami wewnątrz zakładu
  • Dostarczanie raportów zgodnie z wymaganiami kierownika zakładu
  • Nadzorowanie pracy zespołu około 30 osób
  • Odpowiedzialność za całkowite koszty operacyjne magazynowania (wewnętrzny i zewnętrzny)
  • Definiowanie rocznych budżetów na wydatki operacyjne i inwestycyjne działu magazynu
  • Śledzenie i optymalizacja całkowitych kosztów magazynowania i logistyki wewnętrznej

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu logistyką w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku pracy
  • doświadczenie i znajomość standardów w branży automotive
  • dobra znajomość Excel oraz Access
  • gotowość do pracy bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • samochód służbowy
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • premię roczną
  • dopłatę do posiłków
  • PPE w 100% opłacone przez pracodawcę
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Opole
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page