Logistics Manager

Michael Page

Jawor, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialny za koordynację oraz nadzór nad procesami logistycznymi, magazynowymi oraz planistycznymi w firmie. Jego głównym zadaniem będzie zapewnienie prawidłowego funkcjonowania tych obszarów, aby produkty były dostarczane na czas oraz w sposób zgodny z oczekiwaniami klientów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem pracowników Logistyki i Magazynu,
  • Wdrażanie standardów, które zapewnią sprawną realizację procesów logistycznych,
  • Koordynowanie transportu związanych z dostawami produktów poprzez monitorowanie statusów zamówień, dokumentów przewozowych i innych dokumentów, aby określić priorytety wysyłki, przydzielać zadania i wyznaczać metody wysyłki niezbędne do realizacji harmonogramów wysyłki i odbioru,
  • Ciągłe utrzymywanie planów wysyłek z celem proaktywnego komunikowania wszelkich problemów lub opóźnień,
  • Zamawianie i koordynowanie czasu załadunku i rozładunku z przewoźnikami,
  • Kontrola poziomów zapasów i właściwy przepływ informacji zgodnie ze standardami firmy,
  • Zapewnienie profesjonalnego przeprowadzania inwentaryzacji,
  • Zarządzanie logistyką wewnętrzną (system 2bin i KANBAN),
  • Ciągłe doskonalenie procesów, procedur i rozwiązywanie problemów,
  • Zarządzanie wszystkim sprzętem podnośnikowym firmy,
  • Zapewnienie wysokiej jakości realizacji dostaw, monitorowanej za pomocą wskaźników KPI.

Profil kandydata

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Myślenie ukierunkowane na procesy,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Zdolność do nadzorowania wielu obszarów i wykonywania wielu zadań jednocześnie,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Jawor
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page