Logistics Manager - FMCG

Michael Page

Śląśkie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kreowanie działań zmierzających do kierowania jak i usprawniania logistyki wewnętrznej jak i zewnętrznej zakładu produkcyjnego znajdującego się w woj. Śląskim - GOP.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży FMCG szukamy doświadczonej osoby na stanowisko Logistics Manager-a. Osoba na tym stanowisku będzie raportować do Dyrektora Zakładu jak i Dyrektora Regionalnego.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości dostaw z klientami, dostawcami oraz
  • Optymalizacja i usprawnianie operacji logistyki zewnętrznej i wewnętrznej
  • Współpraca oraz zarządzanie kontraktami z firmami 3PL i 4PL
  • Przygotowanie oraz kontrolę budżetu logistycznego.
  • Analizę kosztów oraz propozycje usprawnień w zakresie logistyki
  • Zarządzanie pracą zespołu specjalistów
  • Aktywne uczestnictwo w projektach w obszarze logistyki wewnętrznej i zewnętrznej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi w branży FMCG
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego - duża wartość dodana
  • Znajomość narzędzi usprawniających procesy (lean)
  • Doskonałe zdolności analityczne i organizacyjne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o znanej, rozpoznawalnej marce
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • System motywacyjny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląśkie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page