Logistic Specialist with English - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Logistic Specialist with EnglishMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Zapewnanie wsparcia logistycznego,
  • Planowanie transportu,
  • Koordynacja procesu dostawy,
  • Przeprowadzanie inspekcji magazynów,
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji,
  • Kontrola dokumentacji transportowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze logistyki lub w transporcie miedzynarodowym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej orgaznizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.