Listonosz / Doręczyciel paczek

MZZ-Briefdienst

Katowice, (relokacja Niemcy), śląskie

Opis stanowiska pracy

MZZ-Briefdienst jest największym prywatnym dostawcą usług pocztowych w południowej Saksonii-Anhalt. Na obszarze ponad 8000 km² (obszar kodu pocztowego 06) codziennie w drodze jest około 2 000 doręczycieli, a do skrzynek pocztowych trafia miesięcznie ponad 3 miliony listów i przesyłek.

Obecnie, poszukujemy zmotywowanych i rzetelnych osób do podjęcia pracy w najszybszym możliwym terminie na stanowisku:

Listonosz/Doręczyciel paczek

dla obszaru Halle (Saale)

Oferujemy:

  • do wyboru: pełny etat/częściowy etat/mini praca - do 40 godzin tygodniowo
  • możliwa praca od 18roku życia, oraz dla osób przebranżawiających się
  • samodzielność w pracy
  • pewne i regularne dochody
  • dostępność samochodu służbowego

Oczekiwania:

  • elastyczność pod względem czasu
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • zadbany wygląd
  • przyjemność w kontaktach z ludźmi
  • prawo jazdy

Prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie w języku niemieckim.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Obsługa klienta