Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu ok. 20 - 30 osób (m.in. przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów, nadzór nad realizacją zadań, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP)
  • Dbałość o prowadzenie procesu magazynowego zgodnie ze standardami
  • Budowanie kultury pracy wysokich standardów
  • Dbałość o jakość i efektywność pracy zespołu, poszukiwanie usprawnień
  • Ocena wyników pracy, przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników oraz planowanie rozwoju członków zespołu
  • Przeprowadzanie szkoleń BHP stanowiskowych dla pracowników
  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy oraz rozliczanie czasu pracy

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze magazynowym lub produkcyjnym
  • Predyspozycje oraz umiejętności do kierowania grupą
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

W DHL najważniejsi są dla nas nasi pracownicy. Dlatego naszym celem jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji